Auta nás doprovází po celý náš život. Už od prvního dne našeho života jsme se setkali s autem, a to když tatínek vezl maminku autem do porodnice. Takhle to hold je a také bude, protože jak rychleji se dostat s těhotnou rodící ženou do porodnice než autem? Autobusem a vlakem asi těžko, maximálně pokud někdo nemá auto tak sanitkou, ale i sanitka je auto. Autem tedy jedeme dokonce ještě předtím, než se dostaneme na svět. Auto je s námi svázáno po celý náš život a je to jedna z nejdůležitějších věcí v našich životech, protože bez auta bychom třeba ani nebyli na světě, nebo třeba byli, ale narodili bychom se v autě a mohly by nastat různé komplikace, které asi úplně nechceme, aby nastaly, protože se tak může vážně poškodit zdraví jednak dítěte, ale také matky, což by nebylo moc v pohodě.

cesta

V dnešní době už je zkrátka potřeba rodit děti v nemocnici, protože jen tak se pohlídá, jestli bude dítě na svět přivedeno opravdu správnou cestou a jestli bude zdravé a bude vše v pořádku. Protože záhy po narození se dělají různé testy na zdraví dítěte a musí se zjistit, jestli dítě netrpí nějakou nemocí, která by se měla řešit ihned po narození. Díky autům se dostaneme tedy rychle kamkoliv, samozřejmě že nejen do porodnice, to je jasné. Ale díky záchrance, která je samozřejmě také auto, nám může někdo zachránit život, což už zní trochu jinak než porodnice. Může se přijet na dané místo hned a ihned se také může začít se záchranou života.

auto

Navíc auto může jezdit velmi rychle, což se také právě využije při záchranné službě a první pomoci. Díky aut se také dostaneme všude, kam chceme a mnoho dalšího. Co bychom dělali bez aut? No asi bychom toho moc neudělali, kdybychom neměli auta k dispozici, protože dnes už jsme na auta zvyklí a pomocí nich se mnoho lidí dopravuje do práce. Bez nich by vše jednak trvalo, navíc bychom ani nemohli tolik cestovat a převážet nákup či další věci, ke kterým je potřeba auto. Navíc i když se jede někam s dětmi, je to celkově lepší. Takže bychom to bez auta asi nikdo nepřežili.