Víte, co jsou to poolingové služby? Tak jsou to například výroby plastové obaly pro pooling. A to například třeba skládací přepravky nebo stohovatelné přepravky či skládací kontejnery. A když jsem se dozvěděla o pooloingových službách, absolutně jsem nevěděla, co to znamená. Řekla jsem si, že tedy to musím zjistit. Protože můj přítel pracuje ve firmě, o které jsem slyšela, že vyrábí taky poolingové služby čili plastové obaly. Myslím si, že třeba přepravní vozíky pro poolingové služby jsou vhodné, pokud máte nějakou firmu, kdy převážíte různé věci. A když jsem se ptala přítele, co to vůbec poolingové služby vlastně znamená, tak jsem ani nedostala moc logické odpovědi. Tedy on mi to skvělé vysvětlil, ale já jsem to samozřejmě nepochopila, protože nemám takové technické a logické myšlení.

Znáte poolingové služby?

Já jsem spíše na to, na kosmetiku a na vlasy. Protože jsem totiž vyučená kadeřnice a taky kosmetička, takže asi víte, že v čem se vyznám a v čem ne. Raději jsem tyto věci nechala na příteli, protože on bude vědět, co a jak se s tím dělá. On se v této firmě pohybuje už dva roky, takže předpokládám, že hodně zkušený a ví, co to dělá.

Podepsat smlouvy a jde se na to.

Nicméně ale pokud taky toužíte znát, co jsou to poolingové služby, například pro představení trhu, tak se nebojte s navštivte stránky www.schoellerallibert.com. Myslím si, že tam najdete také marketingové služby, které vám třeba představí poolingové služby. Anebo vy se v tom vyznáte a víte, co to všechno je? Řekla jsem si, že bych si taky mohla něco o tom zjistit, abych nebyla úplně neznalá. Protože když v tom už přítel pracuje, tak abych něco mohla málo vědět. A tak jsme si sedla k počítači a hledala jsem různé informace. Taky jsme tam narazila na komentáře, takže jsem se taky přidala do diskuze. A nebyla jsem sama, kdo o tom nic moc nevěděl. Takže jsme si řekla, že na tom nejsme tak moc špatně.