Na trhu existuje celá řada alkoholických nápojů. Některé jsou velmi originální svým složením a samozřejmě i svou chutí. Ořechovka je likér, který znaly a užívaly už i naše babičky a prababičky. Jak už jeho název napovídá, je vyrobený z ořechů a koření. Typicky se do něj přidává med, aby měl likér jemně nasládlou chuť. Ořechovka likér je velmi specifický svou barvou, ale i svou netradiční chutí.

Ořechový likér je skvělý jako pomoc při problémů se žaludkem. Právě to je hlavní důvod, proč jej naši předkové tolik vyráběli a užívali. Ořechovka vám opravdu dokáže srovnat žaludek, je to dostupný lék, který i dnes má mnoho lidí doma právě kvůli této vlastnosti. Panák ořechovky je mnohem lepší a příjemnější než umělé léky. Vyzkoušejte jeho léčivou moc, a dáte nám za pravdu.

likér ve sklenicích

Jakou ořechovou u nás najdete?
Máme několik druhů tohoto likéru s obsahem alkoholu od 20 % a výše. Každý druh je specifický svou chutí, protože každý má jiný poměr bylin a koření. Bez ořechů by to nebylo ono, takže samozřejmě základem všech ořechovek jsou ořechy naložené v pálence. Jen si představte tu chuť – ořechová jádra v alkoholu a kořením. Už nemusíme dodávat nic dalšího.

vlašské ořechy

Každá lahev je popsaná na e-shopu, abyste si mohli snadněji představit její chuť. Jedno mají ale všechny lahve společné – jak ji ochutnáte, už ji budete mít doma pořád. Ořechovka si získává zpět svou popularitu, a to je dobře. Dnes jich najdete na trhu dost na to, abyste si mohli vybrat tu, která vás nejvíc https://obchod.portal.cz/vychova-a-rodicovstvi/co-deti-nejvic-potrebuji/ okouzlí. A protože nejde jen o alkohol, ale o lék, podělte se o něj třeba v podobě dárku. Tuto přírodní medicínu určitě ocení každý. 🙂 Blíží se Vánoce a lidé začínají kupovat alkohol ve velkém, protože jde o velmi oblíbený druh dárku. Pokud i vy uvažujete nad koupí ořechovky, pospěšte si – její zásoby se tenčí, stejně jako dalších druhů alkoholu, který pro vás máme.