Vždycky jsem si říkala, že znalost informační technologie a počítač je velice důležitá. Myslím si, že mi dáte samozřejmě za pravdu, protože v dnešní době jsou počítače velice důležité, tak je logické, že každý člověk by měl dokonale ovládat počítač. A sice nemyslím zase úplně dokonalé znalosti, jako nějaký počítačový technik nebo ajťák, ale každý člověk by měl ovládat opravdu hodně počítač. Nejenomže je to potřeba taky ve škole anebo v práci, ale taky je to kvůli tomu, že už je to od člověka jaksi očekává. Opravdu neznám žádného mladého člověka, který by se nevyznal v počítači.

I s mobilem často pracuji.

Navíc je to vlastně i zábava. Například třeba mi ukažte nějakého mladého člověka, který nikdy nehrál nějakou skvělou počítačovou hru. Dokonce já, i když se máma a mám sedmiletého syna, mám skvělou práci a taky ještě sportuji, mám hodně koníčku, tak si taky zahraj velice často počítačovou hru anebo taky hru na mobilním telefonu.

Počítač je velmi důležitý.

Takže je logické, že taky musím skvělé ovládat počítač a informační technologii. Navíc taky občas pracuji z domu jako homeoffice, takže je logické, že budu potřebovat ke své práci taky počítač anebo notebook. A právě k počítači jsem si pořídila ještě notebook, abych mohla práci taky dělat třeba na zahradě anebo v kuchyni. A sice počítače skvělý, ale zase je nevýhoda taková, že se nedá jenom takhle chce přemístit. Tohle ale dokáže vyřešit skvěle notebook. Pokud nerozumíte skvěle počítačům informační technologií, tak můžete navštívit nějaký počítačový kurz. Já jsem už absolvovala dva skvělé počítačové kurzy a musím říct, že mi to opravdu hodně pomohlo. Nejenomže jsem si rozšířila obzory, co se týče informační technologie, ale taky jsem si našla skvělé kamarády, které jsem potkala právě v počítačovém kurzu. myslím si, že chodit do kurzu není vůbec ostuda, spíše naopak.