Bez peněz se snad ani nedá žít. Pochybuji, že bych to zvládnul já nebo kdokoliv z vás, kdybychom se ocitli na světě trvale bez finančního zajištění. Spíše bychom byli rádi, že bychom aspoň nějak živořili ze dne na den, a možná ani to bychom nezvládli. A proto je tak důležité vždy dost peněz mít. Tedy mít jich tolik, abychom mohli financovat aspoň to, co je pro normální lidskou existenci důležité, bez čeho nelze obstát.

jeden dolar

Jenže i ten, kdo po penězích touží a dělá vše pro to, aby je měl, může občas skončit v situaci, do níž se nikdo nedostává rád. Tedy může zjistit, že má peněz příliš málo. A věřte mi, že k takovým situacím dochází. A není jich vůbec málo. A co si má potom počít ten, jemuž není v tomto ohledu osud příznivě nakloněn ?? Jak to má utáhnout někdo, kdo má platit, ale nemá na to?

Nabízí se řešení, jímž je půjčka. A vůbec to nemusí být řešení špatné. Jenže i ono půjčení si má svá negativa. O půjčku totiž sice může zažádat kdokoliv u mnoha poskytovatelů, jenže kolika za žadatelům se vyhoví? Určitě ne všem. Uspějí jenom ti, kdo jsou bonitní, tedy ti, kdo dokážou zaručit u půjčených peněz jejich vrácení. A je faktem, že to mnozí ze zájemců o půjčku nedokážou. Někteří si nevydělávají právě moc, někteří mají záznamy v registrech dlužníků, někteří i exekuce. A těm takto nedokonalým pak většina finančních ústavů pomocnou ruku nepodá.

kufr dolarů

Ale někde se přesto obvykle uspět dá. Když má takový zájemce o půjčku nemovitý majetek, může ho dát do zástavy. A za to se mu nabízí nebankovní hypotéka až ve výši sedmdesáti procent odhadní ceny takové nemovitosti, již lze získat až na třicet let. A to je i dost peněz i dost času na to, aby si dal kdokoliv své finance zase do pořádku.

Takže máte-li finanční problémy a nemovitost zároveň, klidně ji u nebankovní společnosti zastavte a půjčte si. Není to vůbec složité.