Čeká vás váš svatební den?
Která žena by se netěšila na svou svatbu? Žádností o ruku začíná koloběh zařizování, protože každá žena chce mít dokonalou svatbu, na které zazáří v krásných svatebních šatech. Pokud vás teprve čeká hledání těch pravých, určitě do výběru zařaďte náš salon, kde se o vás postaráme. Nabízíme vám nejen profesionální přístup, ale hlavně vám nabízíme opravdu obrovský výběr šatů, které pro vás vozíme až z Paříže, kde máme druhý salon. Právě v Paříži se odehrávají všechny důležité události ze světa módy, a v Paříži se rodí módní styly.

krajkové šaty

Oblečeme i vás
Rádi se vám budeme věnovat, a společně pro vás najdeme ty nejlepší svatební šaty. Výběr vás určitě ohromí – máme krátké šaty i šaty s dlouhou vlečkou. Zatím se ještě nestalo, že by nějaká nevěsta nenašla šaty, které se jí budou líbit. Ať už chcete spíše okázalé šaty nebo třeba lehce svůdné šaty s odhalenými zády, najdete je právě v našem salonu – v současnosti navíc probíhá výprodej svatebních šatů v Praze.

Šatů máme v salonu obrovské množství, a vy si můžete vybrat, zda si budete chtít obléct šaty v bílé barvě, nebo dáte přednost barevné variantě. Rádi vám poradíme s výběrem šatů i se zkoušením. Každá zkouška je zpoplatněna, protože se šaty musí nechat vyčistit, aby byly připravené pro další nevěsty. Poradíme vám, které šaty by byly vhodné pro vaši postavu, a společně najdeme vhodné řešení. Máte představu o tom, jaké šaty chcete obléknout na svůj velký den? Řekněte nám, co hledáte, a my vám to najdeme.

svatební šaty

Určitě budete spokojená
Jsme vždy velmi rádi, když si u nás nevěsta najde svoje svatební šaty, a dáme všechno do toho, abyste si je od nás odnesla i vy. Šaty samozřejmě upravujeme na míru, a v tomto případě je potřeba počítat s delším časovým odstupem, aby švadlena stihla všechno udělat tak, abyste byla naprosto spokojená. Přijďte si své šaty vybrat už teď, a mějte o jednu starost méně.