Myslíte si, že už o internetu víte opravdu všechno? A nakupujete na internetu často? Já ano, protože na internetu hlavně nakupuji oblečení a taky kosmetiku nebo drogerii. A to z toho důvodu, že bydlím na vesnici a tady v okolí žádný obchod nemáme. Takže pokud chci třeba koupit například nějaké potraviny, musím do deset kilometrů vzdáleného města. A nejhorší na tom je, že vůbec nemám auto. Takže je někdy opravdu problém, když potřebuji nutně koupit aviváž a k tomu ještě prací prášek a třeba mléko. Takže samozřejmě musím jet autobusem, ale to není jenom tak. Cesta tam je skvělá, ale zpátky to horší, protože mám tolik tašek, které jsou opravdu hodně těžké, že mě z toho doma potom opravdu bolí hodně záda.

Mám stále plný šatník.

A tak jsem si řekla, že musím drogerii kupovat na internetu. A jsem ráda, že takhle to funguje. Takže se objednám jednou za měsíc nějaký desetikilový balík drogerie, který mi přinesou až domů. A taky velmi často nakupuji online oblečení. Oblíbila jsem si e-shop about you. Jistě znáte tento internetový obchod, kde je opravdu skvělá móda a taky další doplňky, jako například kabelky nebo peněženky či šátky.

Ráda nakupuji oblečení.

A mám taky ráda, když je about you slevový kód od influencera. Řekla jsem si, že když budu mít na About you slevový kód od influencera, tak ušetřím opravdu hodně peněz. Dávají tam opravdu skvělé slevy, které se vyplatí, kdy si užijete opravdu skvělé nabídky. A když koupíte za vyšší cenu, tak se vám potom samozřejmě sleva vyplatí více, sleva půjde více znát. A pokud si hodláte nakoupit na About you a mít slevový kod od influencera, tak se nebojte, protože tady narazíte na opravdu skvělé novinky, které nikde jinde neseženete. Zkuste to a uvidíte sami. Já jsme s e-shopem About you velmi spokojená a nejsem sama. Doma tento e-shop využíváme opravdu všichni a jsem nadmíru spokojení s nabídkou a kvalitou služeb.