Zajímáte se o informační technologie? Já docela ano, ale musím říct, že začátky mi daly opravdu zabrat. Vůbec jsem ze začátku nechápala a nerozuměla jsem tomu, co to znamená informační technologie. Měla jsem zato, že je to něco pro vysoké školy, co se zajímají o techniku anebo o počítače. Později jsem se dozvěděla, že to má opravdu mnoho významu. Já sama jsem se o techniku zajímala, aniž jsem to věděla. Měla jsem ráda už jako malé dítě různá autíčka, taky různé roboty, kteří něco dělají a nejsou to jenom obyčejné plastové hračky anebo hračky plyšové. Moje maminka si taky toho všimla, proto taky přihlásila do takového kroužku, který se zajímá elektrotechnikou a další techniku. Bavilo mě to a v kroužku jsem vydržela šest let. Aniž bych to věděla, tak jsem se nenásilně učila tomu, co to znamená technika a informační technologie.

IT mě velmi zajímá.

Taky jsem byla velmi ráda, když jsem potom dostala v devíti letech svůj první počítač. Ani nevíte, jak jsem byla nadšená. A opravdu moc mě to potěšilo a řekla jsem si, že na počítači budu opravdu stále pracovat. A jak jsem řekla, tak se taky stalo.  A vystudovala jsem vysokou školu technickou, takže jistě víte, že na počítači se opravdu perfektně vyznám.

Žena a technika? Ano!

A taky jsem dva roky pracovala jako informační technolog, takže chápete, že informační technologie je opravdu něco pro mě. Bavilo mě to a já jsem si řekla, že této počítačové práce nikdy nenechám. A vy máte doma počítač, o který se hodně zajímáte? Protože mnoho lidí má doma třeba počítač, ale vůbec na něj nechodí, protože je to nebaví. To já na počítači se bavím a taky na něm pracuji, takže na něm třeba trávím patnáct hodin denně a vůbec mi to nevadí. Navíc na počítači moc ráda hraji taky různé strategické online hry s přáteli, takže počítač betu nejenom jako můj pracovní nástroj, ale taky jako velkou zábavu, kde jsem s přáteli.