Můj sen byl mít vždycky dům na klíč. Jenomže jsem stále nevěděla, jak na to a upřímně, abych se vám přiznala, tak jsem ani nevěděla, co to pořádně znamená mít dům na klíč. Myslela jsem si vždycky, že vám někdo prodá klíče a vy ihned máte dům. Samozřejmě, že tohle byl pouze vtip, protože já jsem se v tom ještě vůbec nevyznala, byla jsem ještě hodně mladá. Potom, po letech, když jsem byla s přítelem už šest let, tak jsme si s přítelem řekli, že bychom už spolu konečně mohli bydlet. Jenomže já jsem byla odpůrce toho, abych platila někomu nájem za nějaký malý dům anebo byt.

Mám ráda velké domy.

A už vůbec jsem nechtěla jít do bytu, kde bych byla třeba ještě hůře horním patře. Bydlet nahoře by byla asi moje smrt. Chtěla jsem vždycky nějaký malý domeček, a hlavně velkou zahradu. Mám totiž v plánu chovat velké psy a taky bych chtěla mít svou zahrádku, kde se budu v létě opalovat a dám si tam malý bazén. Vždyť taky s přítelem budeme chtít mít dvě děti, takže proč bydlet v malém bytě, když můžeme mít dům na klíč! Takže jsem chtěla opravdu nějaký dům.

Doma se mi líbí minimalismus.

A padl mě do oka dům na klíč. I když jsem o tom moc nevěděla, tak jsem četla na to skvěle recenze. A taky jsem viděla pěknou reklamu, že domy na klíče jsou opravdu výhodné. To si vlastně necháte postavit dům, který vám bude nejvíce vyhovovat a který si taky částečně sami naplánujete. A komu by se tohle všechno nelíbilo! Tohle všechno vám udělá firma, u které si necháte dům na klíč postavit. Sice ano, je to docela drahé než nějaký nájem anebo koupě starého domu, ale to se máte tu výhodu, že jste první majitelé. A myslím si, že každý mladý pár by si přál taky mít dům na klíč, protože je to krásné a vlastně začínáte spolu nový život. A vy bydlíte jak? Jste spokojení se svým životem nebo plánujete v brzké době nějakou změnu? Já ano. Jen si to ještě nechám pro sebe.