Vždycky jsem toužila po něčem jiném, než mají ostatní. Protože například moje kamarádka bydlela v Itálii, a to už šestým rokem. To by bylo opravdu prima, kdybych taky mohla bydlet v Itálii. Vždycky jsem z toho ale taky něco měla. Kamarádka mi pravidelně poštou posílala různé italské dobroty anebo občas taky některé módní italské kousky. A taky si řekla, že potom bych chtěla bydlet spíše někde jinde, ale taky někde, kde je moře a kde je krásně teplo a pláž. A dokonce kamarádka uvažovala nad tím, že by se přestěhovala do Chorvatska. Protože dříve bydlela právě v Chorvatsku. A v Chorvatsku se taky narodila, ale jakmile dosáhla pěti let, tak se celá její rodina přestěhovala do České republiky, a to ihned do našeho města a vedle mého domu. Stali se z nás opravdu skvělé kamarádky a byly z nás kamarádky i poté, co se kamarádka odstěhovala do Itálie.

I u moře je zábava.

Proto jsem kamarádce řekla, že kdyby chtěla bydlet v Chorvatsku, že bych taky nad tím přemýšlela. A prodej bytů v Chorvatsku není zas tak moc drahý, jak byste si mohli myslet. A když jsem se koukala na webové stránky najadranu.cz, pak jsem zjistila, že prodej bytu v Chorvatsku není drahý a že se to taky vyplatí. Nemusíte tam ale bydlet úplně celý rok.

Chorvatsko je romantické.

Můžete mít prodej bytů v Chorvatsku jako investici anebo tam trávit pouze jenom třeba zimní čas, když máte rádi teplo. Jaro, léto a podzim může to být v České republice, zatímco třeba v zimě můžete být v Chorvatsku, kde vás čeká opravdové teplo a nemusíte se bát žádných mrazů, které zatím budou tady u nás v Česku. Teď záleží ovšem ale na vás, jestli se do Chorvatska chcete vydat. Nicméně ale prodej bytů v Chorvatsku není náročný a zjistíte, že tam je krásná příroda a taky prostředí a velmi příjemní a milí lidé. Chorvatsko má perfektní byty anebo domy, které se vám budou líbit a můžete je mít taky na investici nebo dovolenou.