Vždycky jsem si říkala, jakou práci budu vykonávat, až dodělám střední školu. Já jsem ale i tak byla vždycky taková nerozhodná, protože jsem nevěděla, co chci v životě přesně dělat. Samozřejmě, že bych nejraději dělala všechno takové, co je pro mě nejlepší. A hodně by mě třeba bavilo dělat módní návrhářku anebo modelku nebo zpěvačku. A je dobře, že to byly takové malé dětské sny, které se splní může pouze tak deseti procentům lidem, kteří o tom sní. Mě se to bohužel nestalo, ale nějak moc toho ani nelituji. Když jsem totiž vychodila střední školu, tak jsem se začala zajímat, kam půjdu. A protože moje máma mi řekla, že mě samozřejmě živit nebude, a to samozřejmě zcela chápu. A to jsem ani navíc nechtěla. Takže jsem se jednoho pěkného dne sedla k počítači a podívala jsem se na stránky úřadu práce, kde, co nabízejí.

Léky a lékaři jsou nutné.

A našla jsem tam práci ve zdravotnictví jako distributor léčiv. Ze začátku jsem si to nedovedla představit, protože by to mohlo být docela složité. Jenomže když jsem si tam dala žádost o zaměstnání jako distributor léčiv, tak mi přišla odpověď, že mám přijít na pohovor. Byla jsem docela ráda, že mě na tuto pozici vzali, i když jenom jako závozníka. Protože jsem ještě musela mít odježděné kilometry, abych potom mohla dělat samostatného distributora léčiv.

Distribuce léčiv je skvělá práce.

A řeknu vám, že přijímací řízení na distributor léčiv je opravdu složité. Ale já se ani nedivím. Vždyť je to přeci práce s léky, která se musí dělat zodpovědně a taky svědomitě. Opravdu mohu potvrdit, že práce distributora léčiv není jenom tak pro někoho, jak si někdo myslí. Chce to opravdu pevné nervy a taky fakt, že musíte velice brzo vstávat, abyste všechny léky zaregistrovali a taky abyste všechny léky měli v pořádku. A raději si vždycky všechno dvakrát zkontroluj, jestli mi v papírech opravdu všechno sedí, abych potom neměla nějaké problémy. Pokud i vás zajímá tato práce jako distributor léčiv, můžete se podívat na různé webové stránky, jako například technolife.cz.