Myslíte si, že e by mohlo existovat virtuální sídlo pro OSVČ? Pokud ano, tak máte pravdu, protože virtuální sídlo pro OSVČ existuje a musím říct, že se to opravdu hodně vyplatí. Protože tady člověk nemusí platit zbytečně nájem za pronajaté klasické kamenné kanceláře. Pokud jste OSVČ a chcete nějaké sídlo, jak vám doporučuji samozřejmě virtuální sídlo pro OSVČ, kde ušetříte opravdu hodně peněz. Řekněte mi, kdo opravdu neslyší na to, že by mohl ušetřit nějaké peníze. Já tedy jsem taková, že nakupuji třeba například ve slevách a mám opravdu hodně ráda slevy. Anebo když ušetřím peníze.

Líbí se mi online kancelář.

Víte, jsem hodně šetřivá. Tudíž je pro mě opravdu výhodné, když se kupují věci ve slevě anebo podobných akcích. No, kolikrát si říkám, že kdyby byly slevy stále, tak ušetřím hodně peněz. Jenomže to tak není. A dnešní době opravdu složitá, kdy je všechno drahé. Takže si myslím, že i samostatně výdělečně činné osoby rádi ušetří, i když třeba mají hodně peněz. A tak je logické, že každý člověk chce ušetřit nějakou tu korunu navíc. Doba je zlá a myslím si, že bude ještě hůře, tak je lepší, pokud máte nějaké peníze bokem.

Práce v kanceláři je někdy prima.

Takže pokud jste OSVČ a hledáte, kde nejvíce ušetřit, tak samozřejmě doporučuji virtuální sídlo pro OSVČ, kde můžete třeba svou práci vykonávat online přes počítač, jak tomu bylo dříve, kdy se třeba děti vyučovali online ve škole. A bavilo by vás žít vůbec online? Protože v dnešní době je skoro všechno přes počítač, tak by mě zajímalo, jestli by nějakého podnikatele bavilo mít virtuální sídlo pro OSVČ Companiesandoffices.cz. Každý člověk je úplně jiný a každému vyhovuje úplně něco jiného. Mě by bavilo, kdybych chodila mezi lidi. Takže nevím, jak by mi vyhovovalo, kdybych pracovala jen přes počítač online. To bych se potom ani nemohla vídat se svými kolegy z práce, a to by mi jistě moc vadilo. Chtěla bych být mezi lidmi velmi často.