Slavíte-li s přáteli v letním období nějaká významná životní jubilea, neobejde se to zpravidla bez pohoštění. To však nebývá problém zajistit, protože existuje mnoho provozoven, kde lze nakoupit obložené chlebíčky a zákusky, a doplnit je různými typy nápojů. Máte-li tento základ hotový, můžete se pustit do dalších záležitostí:

oslava s přáteli

Výzdoba – oslava bez výzdoby postrádá šťávu. Není nutné házet po sobě konfety, procházet se se škraboškou na obličeji a otevírat jedno šampaňské za druhým, vystačíte s docela obyčejnými balónky, barevnými ubrusy, dortovými svíčkami a květinovou výzdobou z řezaných či umělých rostlin.

Program – pro vaše přátele byste měli předem promyslet vhodný program. Na pořadu dne mohou být deskové hry, badminton, stolní či líný tenis, tanec, pantomima, kouzelnické triky a některé vhodné společenské hry, například poznávací úkoly se zavázanýma očima, kdy musíte uhodnout někoho po hlase, nebo pohmatem dotyčnou osobu rozpoznat podle rukou či obličeje.

balónky na hladině

S bazénem je to vždy pestřejší

Existence bazénu každou oslavu posouvá do jiné roviny. Bazény do země levně Bazény Gluc tak nemusí sloužit pouze pro rodinné účely nebo pro děti, které si na zahradu vodí kamarády, bazén se může stát součástí pohodového odpoledne a večera při různých příležitostech. Znáte filmovou komedii s Pierre Richardem s názvem „Dvojče“? Na začátku hraného příběhu tam francouzská herecká legenda přijímá pozvání na párty a součástí zábavy je samozřejmě bazén. Bez něho by filmový děj postrádal patřičný náboj, nebylo by to zkrátka ono a šlo by o nudnou scénu, s níž by diváci nebyli vtaženi do děje tak, jak si režisér a scénárista naplánovali.

Podobný scénář můžete plánovat i vy s vašimi přáteli a využít bazén jak k relaxačnímu uvolnění, tak i ke špetce zdravého adrenalinu, kdy si do vody s rozběhem zaskáčete po hlavě či po nohou.