Nově narozené miminko toho do výbavy potřebuje vlastně docela dost. Jednou z nejdražších položek je samozřejmě kočárek. Na kočárku se ale šetřit rozhodně nevyplatí, protože v něm malý tvoreček stráví velké množství času. Na co si tedy dát pozor a proč je dobré si na výběru kočárku dát opravdu záležet?

dítě v kočárku

Ať už se jedná o miminko nebo o vás, kočárek riko brano luxe zelenazirafa.cz budete používat oba dva. Maminka tedy také ocení, pokud se s kočárkem bude dobře jezdit i v horším terénu a bude relativně snadno ovladatelný. Pro miminko je zase důležité, aby se v kočárku cítilo pohodlně, k čemuž přispívá pevná, ale měkká vložka, ve které se bude spinkat skoro jako v peřince. Dobré je také zjistit, jakou maximální hmotnost kočárek uveze. Asi nikdo totiž nemá zájem zjistit, že kočárek je pro miminko moc malý nebo jej prostě už nedokáže uvést. Vzhledem k tomu, jak rychle malé děti přibírají na váze, je opravdu velmi důležité vzít tento parametr v úvahu tak, aby se za pár měsíců nemusel vybírat kočárek další. Pokud plánujete další děti, na výběru kočárku je opravdu nutné si dát záležet a investovat do něj třeba i větší finanční objem, než jste si naplánovali, protože je to rozhodně lepší než s druhým dítětem absolvovat celý koloběh výběru od začátku.

designový kočárek

Věřte tedy tomu, že ač je barevnost a design kočárku v očích mnoha žen tím nejdůležitějším parametrem, podstata těchto věcí není tolik důležitá jako parametry technické. Svou oblíbenou barvu totiž na první pohled uvidíte, nosnost kočárku ale ne. Na vašem miminku vám také určitě bude záležet více než na tom, aby kočárek ladil k vašim oblíbeným kouskům outfitu, a tak snad nebudete zbytečně riskovat. Dlouhá doba investovaná při výběru kočárku se vám vrátí nejen se spokojeností vaší i miminka (případně několik miminek), ale také nebudete mít starosti s případnou reklamaci a potížemi, pokud vsadíte na osvědčenou kočárkovou klasiku.