Máte nějaký gastro provoz, kde čepujete pivo? Chodí k vám lidé rádi na nejedno krásně vychlazené orosené pivo? Základem pro čepování dobrého piva je kromě dobrého piva i mít kvalitní výčepní zařízení s kompresorem Gastroserver, které vám pivo pomůže načepovat. U nás máme na výběr jak výčepy pro restaurace či hospody, ale i pro domácí použití. Jsme národ, který pivo miluje, a proto by byla škoda nemět pivo jak čepovat.

sklenice piva

Načepujte si pivo doma kdykoliv
Pokud jste velkými milovníky piva, určitě si rádi dáte čepované pivo. I když dnes snad každý pivovar prodává své výrobky v lahvích a plechovkách, čepované zkrátka chutná mnohem líp. Navíc se nemusíte tahat s bednami piva a potom složitě hledat, kde lahve či plechovky vrátit nebo zrecyklovat. Pokud si domů pořídíte vlastní výčep, odpadne vám hromada starostí a získáte spoustu času navíc.

Domácí výčep si nepořizují jenom zarytí pivaři, ale i lidé, kteří občas u sebe doma pořádají večírky, oslavy nebo posezení s přáteli. Stačí sehnat bečku piva, a můžete si čepovat, dokud všechno nevypijete. Nabízíme i levnější výčepy, které koupíte za pár tisíc. Samozřejmostí jsou veškeré komponenty a příslušenství k celém našemu sortimentu. Potřebujete poradit? Jsme tady od toho a rádi vám pomůžeme vybrat vhodný výčep pro vaši potřebu.

čepování piva

Pivo zkrátka milujeme
Jen málo lidí pivo nemá rádo, a spousta lidí si ho ráda dá – někde s přáteli nebo u sportovního zápasu. Dopřát si ho můžete doma kdykoliv na něj budete mít chuť, a navíc si ho s kamarády můžete půjčovat. Ušetříte tím nemalé peníze a bude to pro vás lepší v tom, že budete mít o starost méně se sháněním piva pro vaše blízké. Buďte za hvězdu večírků, a mějte pivo vždy k dispozici hned a pro všechny. S naší bohatou nabídkou to bude snadné – máme všechno, co se týče výčepů a píp. Stačí si jen vybrat, co vám bude vyhovovat.