Pomalý počítač už Vás trápit nemusí. Pokud budete mít nějaký defekt na svém přístroji – stačí jej zanést odborníkům, kteří si poradí téměř se vším! Věděli jste, že i taková elektronika má své doktory? Jeden ze skvělých servisů najdete například v Berouně. Servis PC Beroun Vám vyléčí Váš počítač a případně Vám může pomoci i s rychlením nebo výměnou ve Vašem zařízení.

Počítač může mít hned několik problémů – od špatného vyčistění od prachu a nečistot až po problém ve svém softwaru či hardwaru.

počítač - postava

Provádíte pravidelnou údržbu? Díky tomu, že má počítačová bedna otvory, tak se zanáší prachovými částicemi a jinými nečistotami, které neprospívá Vašemu počítači. Znečištěný může být jak stolní počítač, tak i notebook.

Jestliže máte problém se svým zařízením, ale nemůžete svůj přístroj donést na pobočku, tak je možné si objednat technika přímo k Vám domů. Za tuto nadstandartní službu si samozřejmě připlatíte, tak s tím počítejte. Veškeré informace, které budete potřebovat Vám sdělí příslušný pracovník na telefonní lince, která je uvedená na webových stránkách.

postava - počítač

Pokud máte počítač zcela nový, tak je možnost využít reklamace. Pokud svůj přístroj reklamujete pro nějakou chybu přístroje, tak máte vše na náhradu prodejce. Jestliže budete opravovat nějaký komponent počítače Vy, tak se může stát, že Vám reklamaci naopak neuznají! Dávejte si proto pozor a vždy všechno nejdříve řešte s prodejcem. Díky tomu nikdo nepřijde o peníze!

Pro správnou reklamaci musíte mít záruční list nebo účtenku!

Klasická záruční doba je na dva roky, ale málokdo ji nakonec opravdu využije. Pokud chyba není vysloveně Vaše chyba (počítač Vám například spadne na zem), tak se reklamace uznávají! Je třeba dobře podat, jak se chyba stala. Dejte si v tomto případě pozor na slovíčkaření, protože pojišťovny a celkově firmy co se týká reklamací hodně dbá na tuto zprávu.