Mezi spotřební zboží se řadí i výrobky ze skla. Jsou poměrně křehké, i když se dají sehnat i tvrdší kousky, které by měly odolat i menšímu pádu. Sklenice používáme všichni, a to téměř denně. Stačí jeden neopatrný pohyb, a sklenice se může rázem rozletět na tisíce maličkých střípků. Uklízet střepy je sice nepříjemné, ale nedá se nic dělat, rozbité sklo se musí nejen uklidit, ale i nahradit novým. A to hlavně pokud máte sklenice do počtu.

skleněný hrnek

Potrpíte si na stolování?
Když se rodina sejde u stolu, je hezké mít pěkné prostřeno. K plně prostřenému stolu patří nejen jídelní servis, ale i sklenice. Existují různé druhy sklenic, které mají různé využití. Jsou jiné sklenice na běžné užívání, existují sklenice na whisky, na pivo, sklenice na víno, na sekt, sklenice na gin a dokonce i sklenice na rum. Kolik druhů sklenic máte doma vy? Protože jde o spotřební zboží, nejspíš se vám občas nechtěně podaří sklenice rozbít. A pokud potřebujete doplnit stavy, stačí se podívat na náš e-shop. Najdete tu skleničky Sklenenyshop.cz
v mnoha barvách, velikostech i cenových relacích.

sklenice na pivo

Máme sklenice nejen na běžné používání, ale máme i sklenice k servírování různých nápojů. Může si u nás vybrat hodně druhů sklenic, a to za velmi příjemné ceny. Nabízíme výrobky od mnoha výrobců. Můžete si koupit například sklo od tradičních výrobců a dokonce i velmi luxusní kousky. K různým příležitostem u nás seženete i limitované edice, jako teď například k Valentýnu nabízíme broušené sklenice na víno s krystaly Swarovski. Vybrat můžete jako dárek i luxusní broušené sklenice na sekt, whisky, nebo obyčejné pivní sklenice. To není všechno. U některých výrobků máte možnost nechat si vyrobit nápis na sklenici. Nabízíme metodu pískování, a nejčastěji si lidé nechávají napsat jména. Potěšte někoho blízkého pivní sklenicí s jeho jménem, je to originální dárek k jakékoliv příležitosti.