Také vás zaujme pokaždé, když vstoupíte do některého obřího hobby marketu, tamní nabídka svítidel? Kupříkladu v Globusu se přímo proti vám otevře prostor s desítkami zavěšených lustrů, z nichž je pak poměrně snadné vybírat ten, který vás nejvíce osloví. Osvětlovací techniku však neprodává pouze Globus, prodejem se zabývá celá řada menších prodejců a nabízí i výrobky z lokální produkce, z České republiky. Najdete mezi nimi svítidla s plastovými, skleněnými, kovovými, dřevěnými či dokonce papírovými stínítky všech možných barev, tvarů a velikostí, a mnohé z nich si můžete objednávat přímo z Internetu, s možností odvozu na vaší adresu.

osvětlovací technika

Prodejcem osvětlovací techniky se můžete stát i vy. Pokud vás tato činnost naplňuje, vyplatí se nechat vytvořit webový portál s e-shopem a nabízet tyto překrásné, mnohdy umělecké kousky touto cestou. K prodeji svítidel lze provádět i odborné poradenství ohledně montáže, vhodného umístění výrobků vzhledem k množství vydávaného světla a pořízení optimálního světelného zdroje, např. v podobě LED žárovek. Můžete také lidem objasnit rozdíl mezi teplou a studenou bílou, aby dokázali posoudit, která žárovka se hodí do ložnice, a která např. k psacímu stolu.

online marketing

Funkční e-shop vám bez SEO nebude nic platný

Mít internetový obchod znamená především získat potřebnou klientelu a dát lidem na vědomí, že právě vy nabízíte svítidla, která osloví většinu domácností. Budete-li mít již připravený webový zdroj s graficky zdařilou prezentací a funkčním e-shopem, měli byste přistoupit k závěrečnému kroku, a tím je ošetření problematiky SEO. Ta se zabývá komunikací s vyhledávači, které vás za vhodných podmínek posunou při vyhledávání klíčových slov do popředí, abyste mohli konkurovat ostatním prodejcům. Budete-li mít dobře zvládnutou optimalizaci pro vyhledávače Brno, budete mít větší šanci na úspěch, než ti, co SEO zanedbají. Kromě práce s vyhledávači by vám mohla být nápomocná i PPC reklama Praha, která k vám přes reklamní odkazy může přihrát další zákazníky.