Milovníci sportu, a především těch zimních, určitě hledají možnosti, jak strávit příjemné chvíle plné odpočinku ale i sportu právě na horách. Každoročně je zájem o ubytování na horách největší v období Vánoc a Silvestra. Lidé mívají zimní dovolené, a mohou si užít lyžování a jízdu na snowboardu se svými blízkými. Velmi oblíbeným místem pro zimní radovánky je Dolní Morava https://www.skibukovka.cz/cz/. Najdete zde horský resort, který přímo vybízí k tomu, abyste strávili svou dovolenou právě tady.

sjezd na snowboardu

Sjezdové trati s lanovkou
Pokud milujete zimní sporty, určit je pro vás jako stvořená sjezdovka, která spojuje 5 tratí. Najdete tu nejdelší trati a nová moderní lanovka vás ochrání před větrem, deštěm i sněhem. Celá areál si můžete prohlédnout na našem webu, kde najdete aktuální informace jak z ubytování, tak ze svahu. Objednat si zde můžete ubytování a dokonce skipas, abyste byli připraveni na dovolenou se vším všudy. Protože pokud plánujete aktivní dovolenou na horách, bez skepsi se určitě neobejdete.

Tady si dovolenou užijete v zimě i v létě. Je tu síť cyklostezek, takže si užijete výlety na kolech, nebo v zimě můžete vytáhnout snowboard, lyže či běžky. Hory nabízí mnoho způsobů, jak si tu můžete vychutnat volné dny. Chcete letos oslavit Vánoce netradičně, nebo přemýšlíte nad tím, že letos přivítáte nový rok stylově? V obou případech byste si měli zarezervovat termín a ubytování, protože kapacity se rychle plní.

zimní sjezdovka

Pokud vyrazíte s dětmi, může je přihlásit i do školy lyžování.
Spoustu zábavy si užijete ve snowparku. Zdokonalíte se ve sportu a pobavíte se přímo na svahu. Vyrazte na osvědčený svah, a ubytujte se v nejlepších možných ubytovacích zařízeních. Když jet na hory, tak rozhodně sem. Čekají vás zábava chvíle, dobré jídlo, hodně příležitostí k odpočinku i ke sportu a hlavně si vychutnáte nádherné prostředí horských oblastí.