V případě poruchy vozu nelítejte po všech čertech, ale rovnou se obraťte na autopůjčovnu. Praha půjčovna aut, je velice pružná a dokáže rychle reagovat na tyto situace. Díky tomu tato společnost vznikla a snaží se pomoci co nejrychleji svým klientům, i novým zákazníkům. V jejich vozovém parku najdete nespočet vozů značky Škoda a také minibusy značky Ford. Všechny vozy jsou v perfektním stavu a jsou připraveny k okamžitému používání. V případě poruchy, tak odvezte svůj vůz do servisu, nebo ho nechte odtáhnout a ihned zavolejte tuto autopůjčovnu. Ta Vás totiž nabere po Praze a na letišti Václava Havla zdarma a ihned Vám vůz zapůjčí.

půjčovna aut

Těšit se můžete samozřejmě i na řadu dalších služeb, které jsou k automobilu poskytovány zdarma. Jedná se neomezený počet kilometrů po České republice a při cesto do zahraničí po domluvě. Samozřejmě havarijní a zákonné pojištění je u všech vozů standardem. Jestliže chcete narychlo vzít i svoje děti, které jsou aktuálně s Vámi, tak Vám zapůjčí dětskou sedačku, či podsedák. V případě, že se Vám rozbije vůz den před odjezdem na hory, tak neváhejte a zeptejte se v autopůjčovně na sněžné řetězy. Ty jsou v ceně pronájmu a v případě sněhové nadílky je určitě využijete. Bezpečnost pak zajistí záměr řadící páky a imobilizér.

půjčovna aut

Na internetových stránkách společnosti si můžete dopředu prohlédnout, jaký vůz si chcete půjčit a rovnou si spočítat cenu za pronájem. U každého vozu najdete nespočet fotografií a také jde u každého vozu rozepsaná výbava. Tudíž, pokud jste na něco ve svém voze zvyklý, tak si můžete půjčit vůz, který má tu stejnou výbavu. Čím delší pronájem zvolíte, tím je nižší cena pronájmu za jeden den. Existuje tu i víkendová taxa, která je od pátku 15 hodin odpoledne až do pondělí do 8 hodiny dopoledne. Tudíž bude jen na Vás, jaký vůz zvolíte a jakým náhradním vozem https://www.lidovky.cz/nemecka-policie-zatkla-muze-ktery-zvazoval-utok-vozem-p1r-/zpravy-svet.aspx%3Fc%3DA171220_193322_ln_zahranici_ele chcete jezdit, než Vám vůz opraví.