Krásný dárek pro každou ženu

Chcete mít krásnou upomínku?
Jste zamilovaní, a chcete mít svoje a partnerovo jméno neustále u sebe? Noste je na krku. Můžete si nechat vyrobit jedinečný řetízek se dvěma jmény ve zlaté nebo stříbrné variantě, který vám bude pořád připomínat vaši lásku a vás. Odvažte se a dopřejte si jedinečný šperk, který běžně v obchodech nekoupíte. Šperky jsou vyráběné na zakázku, a objednat si je můžete snadno na webu, kde najdete objednávkový formulář. Práce s ním je velmi intuitivní a každý krok v objednávce uvidíte hned v její rekapitulaci. Díky tomu hned uvidíte průběžnou cenu za výrobek.

dárková krabička

Krásný dárek k Vánocům
Zejména ženy vždy rády nosily šperky. Proto jsou ideálním dárkem k jakékoliv příležitosti. Za dveřmi jsou Vánoce, takže pokud hledáte, čím ji potěšit, jedinečný řetízek se jmény je pro ni to pravé. Sestavte si jej sami. Vybrat si můžete

– Délku
– Druh řetízku
– Kamínky a jejich barvu a počet
– Srdíčko/čtyřlístek a jejich varianty
– Potažení rhodiem
– Velikost písma
– Balení

žena s náhrdelníkem

Výběrem tohoto šperku rozhodně nešlápnete vedle, a obdarovaná bude velice překvapená. Když se rozhlédnete okolo sebe, mnoho žen s takovým řetízkem nepotkáte. A o to jde – ukažte jí, jak je pro vás jedinečná.

Krásná upomínka na děti
Máte děti? Pro každou milující maminku je řetízek se jmény jejich dětí krásnou vzpomínkou a upomínkou na to nejcennější, co má – na její děti. Překvapte ji dárkem se jmény vašich dětí, uvidíte, že bude zářit štěstím. Řetízky u nás koupíte ve stříbrné variantě, kterou je možné potáhnout rhodiem. Tato varianta je vhodná pro všechny, kteří chtějí, aby řetízek získal vyšší odolnost proti poškrábání.
Řetízky je možno vyrobit i v pozlacené a zlaté variantě, protože každé ženě se líbí něco jiného. Pokud se rozhodnete pro darování tohoto jedinečného kousku šperku, objednávejte co nejdříve – před Vánoci se zvyšuje počet objednávek.