Čaj patří k celosvětově nejoblíbenějším nápojům stejně jako káva. Dá se sehnat všude – ve specializovaných obchodech, ale i v supermarketech. Je asi jasné, že supermarkety nabízí většinou nekvalitní sáčkové či sypané čaje, protože za tak nízkou cenu vysokou kvalitu nikdo očekávat nemůže. Skuteční milovníci případně znalci čajů vyhledávají čaje nejlépe ve specializovaných prodejnách, kde čajům rozumí a kde ví, co zákazníkům nabízí. My máme čaje z celého světa ve vysoké kvalitě. Najdete u nás především sypané čaje, které vždy chutnají lépe.

barevná růže

Co se týče kávy, čajů, bylinek a koření, máme obrovský výběr, který jen tak někde nenajdete. Čekají vás desítky čajů, které si můžete vychutnat u vás doma. V nabídce máme světoznámé čaje – jednodruhové, směsi čajů ale i bylinné směsi, které se používají k léčbě různých zdravotních problémů. Čaje se pijí nejlépe preventivně, protože dokážou potěšit nejen mysl a chutě, ale umí i pozvednout náladu. Záleží samozřejmě na tom, jaký čaj pijete, ale obecně vzato s žádným čajem nešlápnete vedle.

sypaný čaj

Jaké jsou oblíbené?
Jedním z nejoblíbenějších čajů je čaj z růže. Je vyroben sušením okvětních lístků růže, a díky tomu má jemné růžové aroma a krásnou růžovou barvu. Hodí se na každodenní pití, díky vonným látkám uvolní mysl a působí blahodárně na naši psychiku. Čaj z této krásné květiny se dá nejen pít, ale můžete jej použít mnoha dalšími způsoby. Okvětní lístky růže se dají použít do koupele, která má velmi příjemné relaxační účinky. Pokud si doma vyrábíte kosmetiku, určitě vás potěší, že si z ní můžete kosmetiku vyrobit – ať už masku nebo krém na ruce. V neposlední řadě lístky růží ocení ti, kteří rádi připravují dezerty, protože lístky se hodí i k dekorování dezertů. Tento čaj si zamilujete nejen díky jeho krásné barvě, chuti a vůni, ale především díky jeho všestrannosti.