Severské národy to umí

Konečně nasněžilo, to znamená, že je potřeba namazat vaše běžky a vydat se vstříc zimním dobrodružstvím. Nebo vyndejte lyže z půdy a honem připravit, už mezi svátky můžete vyrazit. Jejda, ale zapomněli jste, že nemáte pořádné funkční prádlo, takže z výletu nebude nic, protože přece nechcete někde umrznout, když zrovna teplo venku není?

Pořiďte si kvalitní funkční prádlo, které vás zahřeje při sportu, ale zároveň dovolí vašemu tělu od těla odvést pot, takže nebudete zapáchat, navíc se budete cítit pohodlně a možná právě díky tomu podáte ty nejlepší sportovní výkony? Pojďme se na to podívat blíže.

beh

Na koho jiného se obrátit než na výrobce takového oblečení, kteří pocházejí ze severských států, protože tam si prostě potřebují umět poradit se zákeřnou zimou, která vám vleze až do morku kostí. Proto také dokážou vyrobit takové funkční oblečení, které je před zimou ochrání, takže nemusejí sedět doma na zadku a čekat, až po dlouhých měsících přijde jaro.

termopradlo

Specializují se na mnoho sportů, kde potřebujete použít právě tento druh oblečení, a to třeba i v zimě, když si chcete jít zaběhat. V takovém případě je pro vás ideální triko Craft, které je vyrobené z merino vlny, což je druh ovčí vlny, která právě má ty skvělé vlastnosti, že vás v zimě zahřeje a dokáže odvést přebytečné teplo při běhu právě v méně vlídném počasí. A nevyrábějí jenom trička, ale třeba také i kalhoty se stejnými vlastnostmi, takže celý outfit na běhání od nich můžete pořídit. Chloubou této značky je také to, že byly jejich produkty testovány vrcholovými sportovci a rozhodně u nich uspěli. Takže smrtelníci z českého prostředí určitě budou nadmíru spokojeni s těmito kousky. Zima na horách už si na vás nepřijde! Věděli jste, že tato značka se před čtyřiceti lety začala zabývat tím, jak ochránit armádní piloty před prochladnutím? A nyní si od ní můžete nakoupit oblečení vy!