Podle mého názoru je politika opravdu takové ošemetné téma, které by nemělo být započato na nějakém prvním rande. To si opravdu nedokážu představit, že bych se na prvním rande s přítelem měla bavit o nějaké politice. I když jsou ale výjimky. Pokud je třeba někdo z vás dvou angažovaný do nějaké politiky či politického dění, tak je opravdu vhodné tohle říct svému protějšku. Bylo by totiž opravdu nepříjemné, kdybyste třeba byli v nějaké politické straně a váš protějšek by tu stranu přímo nenáviděl. A u toho je někdy několik i nevhodných a sprostých poznámek na vaši stranu. 

Kéž by byl úplně všude mír a pohoda.

Jistě by to bylo velmi trapné, že ano. Mě by tento trapný okamžik velmi trápil a nejraději bych tedy chtěla jít domů, abych se uklidnila. Myslím si, že by to z vašeho pohledu vám bylo opravdu velmi nepříjemné a možná by vám taky zkrachoval váš budoucí vztah. Co vy víte, třeba vy jste si politikou zničili ani ještě neexistující vztah. A co možná víte, třeba by to byly osudový vztah. Ale toto už se nikdo nedozví, protože politika je taková, která má raději zůstat v rodině za zavřenými dveřmi.

Politika je o dohodě.

A taky samozřejmě zároveň taky přímo nedoporučuji, byste se o politice bavili u vás doma. To opravdu není vhodné téma, když třeba přijdete domů z práce anebo když večeříte. Podle mého názoru si lidé o večeři mají vykládat to, se dělali celý ten den a jak se mají. A třeba řešili určité problémy anebo radosti ze života. Myslím si, že uctívat klid rodiny je opravdu mnoho důležitější než třeba nějaké politické dění. Alespoň tohle je můj názor a myslím si to, že je to tak správné. Protože o politice se můžete bavit opravdu kdykoliv, zatímco zkušenosti zážitky z daného dne jdou pouze jenom v ten den. A jak jste na tom vy s politikou? Baví vás a sledujete ji nebo ji nenávidíte? Je opravdu mnoho lidí, kteří mají na politiku opravdu hodně rozdílné názory a mělo by se to respektovat.