Na to už nemáte sílu a vlastně ani zkušenosti a dovednosti. A při vašem zaměstnání ani čas. Ale nové chaty, domky, se moc neobjevují. Ty se prodávají mezi rodinou, je to takové rodinné stříbro. Takže se rozhodujete, pozemek už naštěstí máte a to v pěkném místě, s inženýrskými sítěmi na dosah. To je vaše velká výhoda. A co nyní podniknete? Čekat na stavbu už nechcete, nejsou firmy, materiálu je málo, a ta neodbytná inflace bere vše, i část vašich pracně uspořených peněz.

chci mobilní dům

Máme pro vás dobré řešení. Slyšeli jste o mobilhemu? To je vlastně mobilní dům, velký jako klasický byt. Je vhodný na rekreační i trvalé bydlení. Uvedený rodinný dům může být podle vašich požadavků i kompletně vybavený. Například křesly, postelemi, židlemi, stoly, skříňkami, ale také může být vybavený veškerými kuchyňskými spotřebiči, kompletně vybavenou koupelnou a toaletou. Vyberete si tvar střechy, krytinu, obložení. Můžete si stanovit, jaké chcete mít vytápění, na elektřinu, plyn, nebo chcete krb na dřevo? Tyto mobilní domy mohou být obyvatelné, jak již bylo uvedeno, i trvale celoročně, není problém. Budou mít důkladné zateplení a to vám ušetří pěkné peníze. A jak vidíte nabídku společnosti mobilní domy prodej, tak nějaké opravy, na které nemáte sílu a ani zkušenosti, a při vašem zaměstnání ani čas, zde nejsou. Jen běžná údržba, ta je normální i ve vašem bytě.

vezeme mobilheim

Takže běžte si prohlídnout nabízené domy, určitě si z velmi široké nabídky společnosti vyberete. Pozemek už máte, možnost napojení na inženýrské sítě také, tak máte vyhráno. Budete investovat a to určitě dobře své ušetřené peníze. Než zmizí v nenávratnu díky neustále rostoucí inflaci. A pokud se vám bydlení na vašem pozemku už nebude líbit, nevadí. Seženete si nový pozemek a celý váš mobilheim na tento pozemek bude dopravený i s celým zařízením, opět velká výhoda.