Stejné je to i s užíváním prostorů, ne každý si totiž bytové prostory vytvoří do útulného hnízdečka. Někdo má tyto místnosti jako skladiště a to ještě s výrazným proslovem: „Když se to někomu nelíbí, tak ať k nám nechodí. Byt má sloužit nám a ne my jemu.“ Pravda, každý je strůjcem svého štěstí i domova, ale zrovna bydlet na skladišti, to chce také řádnou odvahu. Na druhou stranu někdo by to rád měl doma hezké a útulné, ale vůbec si neví rady, co a jak udělat, aby to bylo správné a zbytečně nenakupoval a opětovně neprodával věci nebo nábytek, protože se mu to nehodí. Naštěstí žijeme ve skvělé době a pro takové těžké chvíle se dají využít služby bytových designérů, se kterými nikdy chybu neuděláme. A úplně nejlepší je, si je pozvat ještě dříve než začneme stěhovat věci do bytu nebo domu.

osvětlení koupelny

Na tohle se dost často zapomíná

Někdy je zvláštní, jak zapomínáme na zdárné maličkosti a přesto se z toho vyklubou skutečně velmi důležité součásti bydlení. To je i v případě dokončovací práce u elektřiny, kdy zdárným výsledkem by měly být vypínače a zásuvky. Nejen že budou funkční, ale především, jich bude dostatek. Tady je třeba tak trochu myslet dopředu a to se rozhodně vyplatí. Například když si vezmeme v úvahu jen koupelnu. V první řadě nás napadne, že budeme potřebovat zásuvku k pračce a pak na fénování vlasů nebo ke strojku na holení.

elektrická zásuvka

Bohužel v dnešní moderní době je to skutečně velmi málo, a když budeme mít zde jen jeden vypínač a dvě zásuvky, tak to skutečně může být velmi nedostatečný počet těchto komponentů. Jen je třeba se dostatečně zamyslet, kolik spotřebičů je závislých na elektrickém zdroji a kolik jich zde v této místnosti budeme potřebovat. Mít v záloze zásuvky se vždycky vyplatí, než pak problém řešit prodlužovacím kabelem. Samotných vypínačů nebo zásuvek je na trhu poměrně dostatek a tak se dá vybrat i ten správný tvar a barva, například https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ nabízí i barevné provedení. Poté koupelna může získat jiný vzhled, který nás samotné může překvapit. Ono se řekne maličkost, ale právě takové dělají ten svět krásnější.